Equimaxx

Profil firmy

W dniu 06 października 2016 roku zaczął się nowy rozdział firmy i początek dynamicznego rozwoju, którego pierwszym etapem jest budowa GRUPY o firmy sektora energetycznego.
Poszukiwania doprowadziły do pozyskania firmy ZPUE EL-Q Spółka z o.o. z siedzibą i zakładem produkcyjnym w Częstochowie.
MSI MEDICAL SA w wyniku emisji akcji nabyła większościowe  udziały ZPUE ELQ Sp. z o.o., a  innowacyjna technologia, bardzo wysoka jakość wykonania, ponad 40 letnia tradycja, doświadczona załoga i najwyższej klasy certyfikaty stały się podstawą do realizacji strategii tworzenia grupy firm z sektora energetycznego – spółka MSI MEDICAL SA zmieniła również nazwę na ELQ SA - ale do czasu zarejestrowania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym posługiwać się będzie nazwą dotychczasową.
Dlatego też cały proces sprzedaży produktów, świadczenia usług prowadzić będzie MSI MEDICAL SA (ELQ SA) natomiast spółka zależna ( ZPUE EL-Q Sp. z o.o.) z zakładem produkcyjnym w Częstochowie będzie podwykonawcą usług i wykonawcą najwyższej klasy stacji transformatorowych wykorzystując w ten sposób swoje wieloletnie doświadczenie i potencjał.

Inwestycje w sektorze energetycznym przełożą się na dynamiczny rozwój Spółki.